• Prianie

• Zahoj čas vianočný všetko boľavé a znásob všetko láskavé!

Krásne Vianoce a pokojný nový rok 2023 Vám želá vedenie školy.

• Vianoce pre NIkolku

Príďte medzi nás a pokračujte v sýtení čara Vianoc.

Vianoc pre tých, ktorí to  potrebujú a sú medzi nami.

Dajte zažiariť úspechu Vašim deťom, vnúčatám, ale i sebe samým!

Ponúkame to najlepšie čo sme  vlastnoručne pripravili, aby sme pomohli Nikolke. Teraz je čas pre Vás.

Už teraz sme Vám vďační za Vašu štedrosť a dobrosrdečnosť!

Ponúkame Vám v tomto roku aj vlastné značky:

1. Kyslú kapustičku od materáčikov,

2. oblátky,

3. opekance.

Skvelí a šikovní rodičia - skvelé a šikovné deti.

Pohronská Polhora a Michalová

20.12.2022 od 9.00-17.00 a

21.12.2022 9.00-15.00.

Tešíme sa!

• Zmysel pre humor

• Rád sa smiať a byť vtipný bez zraňovania druhých – „Rád sa bavím a smejem, ale nie na úkor druhých.

• Organizácia

• Vedieť si veci naplánovať, usporiadať a realizovať – „Premyslím si, čo budem robiť a potom to spravím.“

• Akceptácia

• Prijímať odlišnosti. – „Inakosť neposudzujem ako lepšiu či horšiu. Každý sme orginálny, môžeme sa navzájom obohatiť.“

• Starostlivosť

• Všímať si, čo potrebujú iní ľudia a vedieť im poskytnúť pomoc „Môžem ti nejako pomôcť?“

• Riešenie problémov

• Vedieť odhadnúť, čo dokážem a potom to použiť – „Dokážem vyriešiť problém sám a ak na to nestačím, viem vyhľadať pomoc iných.“

• Vianočná besiedka materáčikov

• Jasom hodvábneho neba dá sa tíško vnoriť do maštaľky, kde na Vianoce srdcia plní sama Láska.

Príďte medzi nás.

Radostne prežite chvíľku v čase očakávania tej magickej chvíle s Vašimi deťmi i s nami spoločne.

Tešíme sa na Vás:

13.12.2022 (utorok),

15:15 hod.,

chodba 1. stupňa ZŠ.

• Vytrvalosť

• Vedieť dokončiť, čo som začal – „Dokážem vytrvať vo svojej práci, až kým nie je dokončená.“

• Snaha

• Vedieť usilovne pracovať a byť ochotný urobiť čo najviac a čo najlepšie. „Viem podať svoj najlepší výkon.“

• Spolupráca

• Dokázať pracovať spoločne s inými – „Viem spoločne s ďalšími niečo urobiť, dosiahnuť.“

• Mikulášske tvorivé dielničky 6.12.2022

• Spolu poprepletaní, budeme tvoriť skvelé veci s dobrým úmyslom. Naše prvé tohtoročné rovesnícke učenie sa.

Ak máte chuť príďte medzi nás v čase od 7.35.-10.40 a vyrobte si to, čo Vás nadchne.

Ste vítaní!

Tešíme sa!

...a možno príde aj Mikuláš...

• Sebadôvera

• Byť presvedčený, že dokážem niečo zmysluplné urobiť – „Som schopný, mám na to.“

• ÚCTA

• Vážiť si ostatných ľudí, prejavovať úctu k najbližším, viete sa radovať  z úspechov a šťastia iných.